Mus owolovo

Krótka przerwa w pracy, szkolna wycieczka czy porcja energii do śniadania – mus owolovo to porcja owoców i warzyw dla osób w każdym wieku. Praktyczne i ekologiczne opakowanie pozwala sięgnąć po zdrową przekąskę niezależnie od miejsca i czasu. Jest to prosty sposób na uzupełnienie diety swojej i swoich dzieci sporą porcją witamin i wartości odżywczych zamkniętych w małej, poręcznej tubce. Bezpiecznie dowieziesz ją na miejsce pracy, kempingu lub schowasz w szkolnym plecaku, a gdy skończy Ci się przerwa funkcjonalne zamknięcie pozwoli Ci wrócić do tego smaku kiedy zechcesz.

Mus owolovo – chwila dla zdrowia

Każdy wie, jak trudno jest wprowadzić racjonalne żywienie i pamiętać o przygotowaniu porcji owoców lub warzyw do każdego posiłku. Wiele musów dostępnych na rynku nie stanowią prawidłowego odżywienia, dodając do musów tonę cukru i konserwantów. Mus owolovo składa się w 100% z wymytych i przetartych owoców od polskich rolników. Do musu trafiają tylko starannie wyselekcjonowane owoce. Nie zawierają ani grama konserwantów, cukru czy polepszaczy. Z troski o zdrowie konsumentów zapewnione są najwyższe standardy produkcji.

Niesamowite kompozycje musów

Musy owolovo to szeroki wachlarz smaków od pachnącego dzieciństwem musu jabłkowego po wyrafinowane kompozycje owocowo- warzywne. Poprzez wybór najlepszych odmian owoców każdy smak jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Można każdego dnia spróbować nowego smaku, który nigdy się nie znudzi. Niezwykłe i zaskakujące połączenia, między którymi każdy znajdzie coś dla siebie. Mus owolovo to zdrowa przekąska dla całej rodziny.

Jak mus to mus!

Spróbuj musu owocowego ze świeżych i najlepszych owoców z polskich sadów, dbając o swoje zdrowie i uśmiechy swoich dzieci. W prosty sposób dopełnij dietę codzienną dawką musu pełnego witamin. Zero konserwantów, cukru i przyśpieszaczy. Wygodne i ekologiczne opakowanie i bezpieczne zamknięcie pozwala zabrać mus wszędzie i delektować się nim w każdej chwili.